Znowu mecz na szczycie tabeli

W ostatnią niedzielę września naszą drużynę czeka wyjazd do Odrzykonia na mecz z Zamczyskiem. GKS zgromadził w sześciu meczach tak jak my 13 punktów, a obydwie drużyny ustępują w tabeli jedynie ekipie ze Święcan.
Zapowiada się kolejne ciekawe spotkanie "na szczycie". Odrzykoń po raz kolejny zrobił kilka ruchów transferowych przed rundą. W poprzednim sezonie poradziliśmy sobie z nimi w obydwu meczach (0:3 na wyjeździe i 3:2 u siebie). Jak będzie tym razem? Szczególną uwagę musimy zwrócić na zawodników takich jak Norbert Koszela czy Mateusz Urbanek, ale inni piłkarze też w piłkę grać potrafią.
Oby Naftowcy postawili twarde warunki rywalom. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na ten wyjazd. Pierwszy gwizdek o godz. 15, zbiórka o godz. 14. Sędziowie delegowani na to spotkanie to M. Solecki, Pyzia, Pikuła.
NAFTA!!!