Tym razem beniaminek przyjeżdża do Chorkówki

Po zeszłotygodniowej porażce 0-2 mamy szanse jutro się zrehabilitować, grając znów na własnym boisku, tyle że z beniaminkiem Serie B. Naszym przeciwnikiem będzie Iwełka Iwla, która bardzo dobrze weszła w nowy sezon w wyższej klasie, zdobywając 12 "oczek" na 15 możliwych (strata punktów w meczu z Niegłowicami).

Iwla po kilku latach w serie "C" znowu gra klasę wyżej. Wzmocniona kilkoma zawodnikami z Przełęczy chce się liczyć w ligowej stawce.  Iwełka to dobry zespół z którym trzeba się liczyć. Tak samo oni muszą liczyć się z nami. Porażka tydzień temu z Osiekiem była tylko przez naszą nieporadność i brak konsekwencji w ataku.

Jeśli chcemy się liczyć w walce o promocję to w niedzielę musimy tylko i wyłącznie wygrać!

Albo w jedną albo w drugą stronę.

Zapowiada się ciekawe starcie, serdecznie zapraszamy kibiców na ten mecz. Początek tradycyjnie o godz. 11 na naszym stadionie!