Zapowiedź VIII Kolejki

W najbliższej kolejce dojdzie do VIII serii starć drużyn w Krośnieńskiej "B" Klasie. Zestaw par prezentuje się bardzo ciekawie. Jednym z ciekawszych meczów powinno być starcie lidera rozgrywek z będąca na fali wznoszącej Jasiołką Szebnie. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi najbliższych spotkań.

Liwocz Brzyska - Nieplanka Niepla

Radzący sobie lepiej niż się spodziewano Liwocz podejmie ekipę z Niepli. Dla gości będzie to drugie wyjazdowe spotkanie z rzędu. Ostatniego nie wspominają zbyt dobrze. Gospodarze natomiast potrafią grać u siebie co ostatnio pokazali i to oni są faworytem tego spotkania.

Victoria Kobylany - Dragon Nowy Glinik

W starciu w Kobylanach jest tylko jeden faworyt. Podrażniona porażką w derbach Victoria będzie chciała sobie odbić bolesną porażkę i dopisać sobie punkty żeby nie spać z miejsca premiowanego awansem.

Dębowczanka Dębowiec - Standart Święcany

Mecz dwóch drużyn, które w ostatniej kolejce poniosły dotkliwe porażki. Gospodarze przegrali 4-1 w Szebniach natomiast goście pzregrali pierwszy mecz w historii u siebie z Błażkową. Obie ekipy będą chciały zdobyć punkty jednak atut własnego boiska jest po stronie Dębowca.

Zorza łęki Dukielskie - Jasiołka Szebnie

Gospodarze u siebie wygrywają pewnie i wysoko. Gorzej ostatnio idzie na wyjazdach ale są wciąż drużyną niepokonaną. Szebnie również sa drużyną własnego boiska i tam sobie lepiej radzą. Teraz są jednak na fali wznoszącej i będą chcieli pokrzyżować  szyki i przerwać passę  meczów bez porażki.

Nowy Dwór Makowiska - Zamczysko Odrzykoń

Drużyna z Makowisk po koszmarnych meczach teraz gra trochę lepiej ale i tak nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. Ciężko o te punkty będzie także z Zamczyskiem, który tydzień wcześniej postawił ciężkie warunki liderowi i przegrał tylko jedną bramką. Tym razem też pewnie nie pozwolą gospodarzom na wiele i przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

TYP:2

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Wisłoka Niegłowice

W tym meczu obie drużyny zagrają u "siebie" bowiem jak gospodarz występują na boisku w Jaśle. Faworytem tego spotkania jest Wisłoka, która mimo, że gra jako gość to doskonale zna to boisko. Mecz drużyn na przeciwnych biegunach ze wskazaniem na Niegłowice.

TYP:2