VIII Kolejka Serie "B"- Wisłoka Błażkowa

W najbliższa niedzielę udamy się w wyprawę do Błażkowej na mecz z Wisłokiem. Kolejny mecz z serii niewiadomych w tym sezonie. Zagramy z drużyną założoną w 2011 i w tym roku pierwszy raz uczestniczyli w rozgrywkach ligowych na poziomie C klasy. Po trzech sezonach pobytu w C klasie zespół awansował do klasy B. W pierwszym swoim sezonie jako beniaminek zespół zajął ósmą pozycję notując 10 zwycięstw 4 remisy i 10 porażek. Stosunek bramek 40-41. O zespole z Błażkowej nie wiemy nic. Grac na tym stadionie mieli możliwość nasi młodzi zawodnicy więc tak na prawdę tylko oni posiadają jakąkolwiek wiedze o naszym niedzielnym rywalu.

Gospodarze niedzielnego pojedynku plasują się jedną pozycję za nami  z takim samym bilansem punktowym. Po słabym początku sezonu obu drużyn Wisłoka w ostatniej kolejce odniosła historyczne zwycięstwo na terenie rywala w Święcanach. Również nasz  zespół wygrał ostatni mecz w prestiżowych derbach  gminy Chorkówka z Victorią Kobylany. Zarówno Nafta jak i Wisłoka będą chciały podtrzymać dobra passę i zdobyć kolejne trzy punkty.

W naszym zespole kilku zawodników doznało kontuzji, stłuczeń po ostatnich derbach i występ niektórych stoi pod znakiem zapytania. Miejmy nadzieję, że do dyspozycji trenera będą wszyscy zawodnicy z ostatniego meczu. Dodatkowo na meczu powinien się stawić Daniel Czaja nieobecny w minioną niedzielę.

Jedziemy do Błażkowej z zamiarem zwycięstwa i ten cel trzeba wykonać!

Wyjazd busem około godziny 10:40 spod budynku klubowego.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!