Drugi sparing za nami.

Dzisiaj rozegraliśmy drugi mecz kontrolny przed startem rundy rewanżowej. Zmierzyliśmy się z Nafciarzem Bóbrka. Mecz został rozegrany na boisku w Bóbrce. Frekwencja była dużo lepsza niż tydzień temu w Kopytowej.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana ale to drużyna z Bóbrki dwa razy znalazła drogę do naszej bramki. My tez mieliśmy swoje sytuacje między innymi strzał głową do pustej bramki Szydły. Pierwsza część gry zakończyła się 0-2. Na druga połowę wyszliśmy z kilkoma zmianami. To my byliśmy stroną przeważającą a Nafciarz grał głownie z kontry i to z takich akcji zdobyli dwie bramki i w pewnym momencie wynik brzmiał 1-4. W krótkim odstępie czasu dwie bramki strzelił Marszał i zrobiło się 2-4. W samej końcówce trzecią bramkę dołożył S. Czelny i mecz zakończył się wynikiem 3-4.