Pierwszy mecz kontrolny

W dzisiejsze popołudnie rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny po zimowej przerwie.

Zagraliśmy sparing z Polonią Kopytowa na ich stadionie. Większość składu stanowili młodzi zawodnicy naszego klubu.

W pierwszej połowie w graliśmy pod wiatr, który wiał cały czas bardzo mocno. Pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 3-1 dla gospodarzy, jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Przemek Cieśluk.

W drugiej części gry udało nam się strzelić 3 gole i tyle samo straciliśmy. Dwa gole strzelił  Marszał i jedno trafienie dołożył Cieśluk. Mecz zakończył się wynikiem 6-4 dla gospodarzy, którzy dwa gole strzelili z karnych podyktowanych za faule B. Sobonia.

Skład: Hadała- Soboń, Lula, M. Najba,  Drzyzga, Rudziński, G. Najba, Mackoś, Frużyński- Marszał, Cieśluk