Zapowiedź X Kolejki

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie X Kolejka Krośnieńskiej Serie "B". Nasz zespół w ten weekend nie bierze udziału w rozgrywkach ponieważ nasz mecz zaplanowany na ta niedzielę z Zorzą Łęki Dukielskie został przełożony na 8 listopada na prośbę drużyny gospodarzy. Prezentujemy zapowiedź poszczególnych spotkań.

Wisłoka Niegłowice - Zamczysko Odrzykoń

W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem spotkania jest beniaminek z Niegłowic. Po świetnych występach w Pucharze Polski przyszło ustabilizowanie formy w lidze i w tym momencie Wisłoka jest v-ce liderem tabeli. Zamczysko zaś po wydawało by się ostatnich dobrych meczach przegrało u siebie ze słabą Hankówką 2-3. Gospodarz powinien sobie poradzić  z Odrzykoniem choć wydaje nam się, że nie będzie to łatwa przeprawa.

TYP:1

Nowy Dwór Makowiska - Standart Święcany

Spotkanie outsidera, który niespodziewanie wywiózł remis z ciężkiego terenu w Szebniach ze Standartem, który w  ostatniej kolejce zremisował u siebie z liderem tabeli i jest pierwszą drużyną, która w tym sezonie urwała punkty Zorzy. Co ciekawe oba mecze skończyły się takim samym stosunkiem bramek 4-4. To Święcany mają więcej punktów i atutów po swojej stronie jednak w tej kolejce może się okazać, że Makowiska pierwszy raz zwyciężą w tym sezonie.

TYP: X

Dębowczanka Dębowiec - Dragon Nowy Glinik

Gospodarze u siebie grają zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Po blamażu 1-5 w Chorkówce na pewno po 3 porażkach z rzędu będą chcieli wygrać wreszcie. Jeśli chodzi o Glinik to nie jest to drużyna dobrze grająca na wyjazdach. Tym bardziej na dużym i wymagającym boisku w Dębowcu.

TYP:1

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Jasiołka Szebnie

Spotkanie dwóch Jasiołek nie ma zdecydowanego faworyta ponieważ Szebnie nie potrafią ustabilizować  formy i tracą punkty z najsłabszymi w lidze Makowiskami, Hankówka natomiast przywozi punkty z Odrzykonia i pokazuje, że chce jeszcze grać w "B" Klasie.

TYP: X

Wisłoka Błażkowa - Nieplanka Niepla

Spotkanie drużyny z Błażkowej z kompletująca remisy w tym sezonie Nieplą, która wygrała w tym sezonie tylko dwa razy. Będzie to zapewne kolejny mecz na styku drużyny gości tak więc remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym meczu.

TYP:X

Liwocz Brzyska - Victoria Kobylany

Grający na boisku w Kłodawie gospodarze podejmą aspirująca do awansu Victorię, która zaliczyła wpadkę w Kołaczycach i tylko zremisowała z przeciętną Nieplą. Liwocz na całkiem innym biegunie... Przyjechali w 8 (słownie OSIEM) osób na mecz do Jasła na starcie z Niegłowicami i mecz przy stanie 4-0 po 22 minutach się zakończył bo dwóch zawodników Brzysk zgłosiło kontuzje sędziemu, który zmuszony był przerwać mecz.

TYP: 2