Zapowiedź IV Kolejki Serie "B"

Już w najbliższa niedzielę kolejna seria gier naszej klasy rozgrywkowej. Prezentujemy krótką zapowiedź najbliższych spotkań.

Dragon Glinik Nowy- Standart Święcany

Goście zapewne będą chcieli podtrzymać dobra passę bez porażki i utrzymać miejsce na podium. Grający u siebie Dragon będzie chciał po dwóch remisach i porażce na inaugurację teraz będzie chciał w końcu zdobyć 3 punkty. Zapowiada się więc bardzo emocjonujący mecz, delikatnym faworytem są Święcany.

TYP: 2

Nieplanka Niepla- Jasiołka Szebnie

Grający w roli gospodarza na stadionie w Kołaczycach zespół z Niepli posiadający na swoim koncie 2 remisy i zwycięstwo podejmie Jasiołkę z Szebni, która ma taki sam bilans i tyle samo punktów. Mecz będzie na pewno zacięty i wyrównany.

TYP: X

Dębowczanka Dębowiec- Jasiołka Hankówka Brzyszczki

Drużyna gospodarzy dopiero w ostatniej kolejce zdobyła pierwsze punkty z czerwoną latarnią ligi z Makowisk. Grając na wyjeździe Hankówka posiada na swoim koncie dwa remisy i wysoka porażkę w Kobylanach. Zmierzą się dwie drużyny, które zapewne nie tak wyobrażały sobie start sezonu.

Victoria Kobylany- Zamczysko Odrzykoń

Sprowadzona nieco na ziemię przez beniaminka z Niegłowic drużyna Victorii będzie chciała się zrehabilitować i sięgnąc po trzy punkty w meczu przed własną publicznością. Goście po porażce w pierwszej kolejce i dwóch remisach mają "chrapkę" na pierwsze trzy punkty w sezonie. Jednak faworytem tego meczu jest grająca u siebie ekipa Wojciecha Florczaka.

Wisłoka Błażkowa- Wisłoka Niegłowice

W spotkaniu dwóch drużyn, które w nazwie mają tą samą rzekę faworytem jest ekipa spod Jasła. Pokonując u siebie Victorię Kobylany pokazali, że nie są chłopcami do bicia.Naszym zdaniem i w tym meczu pokażą wyższość nad rywalem.

TYP: 2

Zorza Łęki Dukielskie- Nowy Dwór Makowiska

Obie drużyny są w zgoła odmiennych nastrojach i na dwóch różnych biegunach. Gospodarze zdobyli do tej pory komplet punktów zaś Makowiska wszystkie straciły. Zorza strzeliła 16 bramek Dwór tyle samo stracił. Goście 2 bramki strzelili a ich przeciwnicy 3 stracili. Inny wynik niż wysoka wygrana gospodarzy będzie niespodzianką. Choć są to takie małe derby ponieważ obie miejscowości dzieli tylko kilka kilometrów.