Zamczysko-Czyli pierwszy mecz rundy rewanżowej!

Wreszcie wracamy na ligowe boiska. Minęła bardzo długa przerwa zimowa i możemy wrócić na nasze gminne, powiatowe i wiejskie podwórka. O okresie przygotowawczym i sparingach już nie będziemy wspominać bo wszystko zostało opisane  w poprzednim artykule i temat został wyczerpany.

A jak arbitrzy

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Bałażejowski a na liniach wspomagać go będą Gurgacz i Rygiel. Ta sama trójka poprowadzi mecz o mistrzostwo "A" klasy w Jedliczu gdzie miejscowa Nafta zagra z Sobniowem. Początek meczu w Chorkówce o 11.

D jak drużyna

Nasza ekipa ma potencjał co było widać w niektórych meczach rundy jesiennej. Jeśli się wystarczająco zmobilizujemy to możemy walczyć o najwyższe cele jeszcze w tym sezonie!

K jak kibic

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Chorkówce w niedzielne przedpołudnie bo emocji na pewno nie zabraknie!

Początek o godzinie 11.

M jak murawa

Na naszym stadionie od zakończenia rundy jesiennej niewiele się działo. Dlatego na pierwszy mecz nasza murawa powinna być w bardzo dobrym stanie. O ile nie zakłócą tego warunki atmosferyczne, czytaj- obfite opady deszczu.

O jak osłabienia

Przerwa zimowa minęła nam pod znakiem osłabień. Z zespołu odszedł na półroczne wypożyczenie Wolański, karierę zawiesił Przemek Kielar a do gry pali się Pilawski, którego absencja planowana była przynajmniej do maja.

P jak powroty

Do drużyny po półrocznym wypożyczeniu wrócił do Wisłoka Sieniawa wrócił Michał Harsze, który na pewno będzie wzmocnieniem linii obronnej naszego zespołu.

R jak Rewanż

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną GKS Zamczysko Odrzykoń. W pierwszej części sezonu pokonaliśmy gości na ich własnym stadionie gładko 3-0 i było to świetne rozpoczęcie rundy jesiennej w naszym wykonaniu. Z przymusu na bramce musiał stanąć wtedy Hubert Kludacz, który jest w zespole od samego powstania a polu zagrał nasz trener Stanisław Wierdak.

S jak sparingi

Sparingi może nie owocowały w same zwycięstwa bo były braki w naszych szeregach ale nie zawiodła młodzież, która licznie stawiała się na każdym meczu kontrolnym. Najbardziej zbliżony skład do pierwszego meczu ligowego mieliśmy w meczu z Osiekiem w którym wygraliśmy 4-2 a momentami gra mogła się podobać choć nie było to jeszcze to co chcieli byśmy oglądać.

T jak treningi

Treningów w przerwie zimowej nie było zbyt wiele. Największa frekwencja była na ostatnim treningu poprzedzającym pierwszy mecz ligowy. Wtedy stawiła się najliczniejsza grupa zawodników. Mimo tego, że wielu pracuje, uczy się i ma różne obowiązki chwała im za to, że starają się podnosić swoje umiejętności i lepiej przygotować się do rundy rewanżowej.

W jak wynik

Wynik tego meczu jest rzeczą niewiadomą. Nasi zawodnicy na pewno dadzą z siebie wszystko żeby ten mecz wygrać. Miejmy nadzieję, że trzy punkty zostaną w Chorkówce.

Z jak Zamczysko

W ekipie spod  zamku zaszły zmiany w przerwie zimowej. Zmienił sie po czterech latach zarząd klubu. Przybył nowy trener. trenujący w rundzie jesiennej w Zręcinie Stanisz, który zawitał do Odrzykonia razem ze swoim synem w pakiecie.Do tej pory mierzyliśmy sie 3 razy z drużyną gospodarzy 2 razy góra byli goście a raz nasz drużyna.