Wziąć rewanż za wiosnę!

Ligowcy na start! W niedzielę zaczyna się większość piłkarskich lig z naszego okręgu. Nasza drużyna na swoim stadionie zagra z Jasiołką Hankówką-Brzyszczki. Naftowców nikt nie będzie musiał motywować na to spotkanie, bo wszyscy doskonale pamiętamy ostatni mecz z naszym najbliższym rywalem, kiedy to po kuriozalnym meczu Jasiołka wygrała u nas kilka tygodni temu 0:5... Szybko wstaliśmy z desek po tym nokaucie i tydzień później rozjechaliśmy Wisłokę Niegłowice. Plama na honorze po meczu z Hankówką-Brzyszczki została głęboko wyryta i musimy zrobić wszystko, żeby się zrewanżować za tą klęskę.

Nafta może zmagać się na początku rundy z drobnymi problemami kadrowymi. Mimo tego, jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele, ważne jest zdobywanie punktów w każdym meczu, tym bardziej na własnym terenie. Pierwszy gong, wróć: gwizdek o godz. 11 na stadionie w Chorkówce. Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz, a potem na Biesiadę Karpacką!