Wysokie zwycięstwo na zakończenie sezonu.

W ostatnią niedzielę tego sezonu graliśmy mecz o 3 miejsce z Wisłoką Niegłowice. Chcieliśmy dobrze zakończyć niezły sezon i zająć miejsce tuż za dwójką,  która wywalczyła promocję do wyższej ligi.

Na meczu brakowało kilku zawodników ale ci co stawili się na meczu spisali się znakomicie.

Początek meczu to zdecydowane ataki naszej ekipy. Już w 2 min. wynik meczu otwiera Marszał,  który z bliskiej odległości pokonuje bramkarza. Nie minęło 6 min. gry a było już 3:0 dla naszej ekipy bramki zdobyli Frużyński i Nagłowicz. Kolejny gol pada w 11 min. po składnej akcji strzał na bramkę zamienia R. Praszek. W 19  minucie na około 25 metrze od bramki faulowany jest Marszał. Do rzutu wolnego podchodzi sam poszkodowany i pięknym strzałem w okienko zdobywa 5 bramkę dla Nafty. Do przerwy strzelamy jeszcze dwa gole których autorami są A. Kielar i Nagłowicz. Przed przerwą nie ustrzegliśmy się błędów i Wisłoka strzeliła jak się później okazało honorowego gola.

Na drugą połowę wychodzimy z takim samym nastawieniem jak w pierwszej części gry. W 47 min. w polu karnym faulowany jest nasz zawodnik. Do rzutu karnego podchodzi nasz bramkarz Hadała,  który pewnym strzałem zdobywa gola. Strzelamy jeszcze w 51 min. za sprawą Adama Luli. Jak się okazało był to ostatni akcent meczu. Po tej bramce boisko opuścił ostatni gracz miejscowych,  który "musiał " opuścić boisko żeby mecz został przerwany. Chwilę później sędzia zakończył mecz z uwagi na zdekompletowanie drużyny gospodarzy.

Pozostało nam w dobrych humorach udać się na zakończenie sezonu do budynku klubowego.

Przed nami tydzień przerwy i czeka nas turniej o Puchar Wójta Gminy Chorkòwka. Będziemy starali się obronić tytuł zdobyty przed rokiem. Przez kilkanaście lat jeszcze nikomu nie udała się ta sztuka.

Po turnieju nastąpi zapewne krótka przerwa i potem zaczniemy się przygotowywać do nowego sezonu i wykonania celu,  który sobie nakreśliliśmy.