Wyjazd do Krosna

Na niedawno oddanym do użytku stadionie w Krośnie niedaleko lotniska przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższą niedzielę z zespołem OZS Guzikówka. Do składu w naszej ekipie prawdopodobnie wróci kilku zawodników i sama gra powinna wyglądać lepiej niż w dwóch ostatnich meczach z outsiderami naszej ligi (Szebnie i Łubienko). Cel na pierwszą niedzielę czerwca jest jasny i choć nie będzie łatwo (wystarczy sobie przypomnieć mecz z osiedlowym zespołem z rundy jesiennej) to musimy dać z siebie wszystko w to prawdopodobnie upalne popołudnie i wrócić do Chorkówki z tarczą. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz. 16.30.
Zachęcamy kibiców do wsparcia naszej drużyny w tym ważnym dla nas meczu! Wyjazd ok. 15:30. Bądźcie z nami! NAFTA!