Wygrana na własnym boisku powinna być standardem. Standart Święcany w III Kolejce.

Wygrana na własnym boisku powinna być  standardem. Standart Święcany w III Kolejce.

Już w ten weekend kolejna seria gier zawita na nasze lokalne boiska. W trzeciej kolejce zagramy ze
Standartem Święcany, drużyną, która zajmuje czwarte miejsce mając dwa punkty przewagi nad naszym team'em. Po bardzo dobrym starcie i dwóch wygranych meczach w naszej drużynie są bardzo dobre nastroje. Wygrane z Szebniami i Odrzykoniem poprawiły humory w drużynie i dały niezbędną pewność siebie w walce o kolejne zwycięstwa.

Nasz najbliższy rywal to drużyna spisująca się tak samo równo na wyjazdach jak i w meczach u siebie.  W jesiennym pojedynku pechowo przegraliśmy 4-3, byliśmy znacznie osłabieni a groźnego urazu doznał P. Kielar. Na meczu była tylko dwójka sędziów, którzy prowadzili spotkanie bardzo po gospodarsku. Tamto spotkanie to już jednak historia i teraz przed nami kolejny ciężki pojedynek w walce o ligowe punkty.

Goście niedzielnego meczu niezbyt dobrze weszli w rundę wiosenną. Przegrali na własnym boisku odpowiednio z Brzyskami  3-4 i Szebniami 0-2. Na pewno będą chcieli odbić się i zdobyć wreszcie jakieś punkty po słabym starcie.

Nasz drużyna do meczu przystąpi prawdopodobnie w najmocniejszym składzie. Niepewny jest występ Sobonia, który doznał urazu kolana oraz Buczyński, który może być nieobecny z powodów zawodowych. Będziemy na pewno chcieli powalczyć o pełną pulę i zainkasować trzy punkty i wyprzedzić w tabeli bezpośredniego rywala. W dotychczasowych meczach u siebie graliśmy dobrze i prawie zawsze przechylaliśmy szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Sędziami tego spotkania będą:

Wais, Samborowski M, Łuksa D. Ta sama trójka poprowadzi mecz w Nowym Żmigrodzie gdzie miejscowi zmierza się z Polonią Kopytowa.

Początek spotkania o godzinie 11 na boisku w Chorkówce.

Zapraszamy kibiców na ten mecz. Emocji nie zabraknie.

Powiązana galeria: