Sensacja! Puchar Wójta dla Draganowej!
Dobiegły końca tegoroczne rozgrywki w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Chorkówka.
Niespodziewanym zwycięzcą została Sparta Draganowa, chociaż w 4 meczach w regulaminowym czasie nie zdobyła nawet bramki, nawet rzadko przebywając z piłką na połowie rywali. Spartanie mieli jednak między słupkami zdecydowanie zawodnika turnieju - bramkarza, który był bohaterem wszystkich 4 spotkań i serii jedenastek, które nie tylko bronił, ale też pewnie egzekwował.
Gratulacje dla Draganowej. W finale pokonali oni Orła Faliszówkę. Trzecie miejsce zainkasowała Tęcza Zręcin, która pokonała Błękitnych Żeglce.
Podczas turnieju nie brakło też chamskich zachowań, głównie bramkarza Tęczy i "kibiców" z Faliszówki... Organizacja całeog turnieju też nie stała na najwyższym poziomie, do tych corocznych cyrków zdążyliśmy się już niestety przyzwyczaić.
Szkoda, że naszej drużynie nie udało się wyjść z grupy, bo szansa na dobry wynik stała przed nami otworem. Czasami tak w życiu niestety jest. Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia na PW za rok.