Porażka 2-1 z liderem

Przegrywamy z liderem z Zarzecza 2-1 (2-1).
Mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Drużyna z Zarzecza grała dużo "piłką" ale głównie na swojej połowie. Potem szybkimi wyrzutami za obronę chcieli rozmontować naszą obronę. Obie bramki dla gospodarzy padły po indywidualnych błędach na początku spotkania. Później zaczęliśmy zagrażać bramce miejscowych czego efektem była bramka tuż przed przerwą D. Praszka z karnego.
Druga połowa to rozgrywanie akcji na swojej połowie gospodarzy, przez cały mecz wynikło z tego chyba tylko dwie okazje strzeleckie.
Pod koniec meczu nie mając nic do stracenia to my zaczęliśmy naciskać, Zarzecze zaczęło się gubić i mogliśmy doprowadzić do remisu jednak zabrakło szczęścia.
Gratulujemy gospodarzom wygranej. Jednemu z faworytów do awansu, jak Sobniów z którym już graliśmy.

Podziękowania dla wszystkich! Zawodników za bardzo dużo serca i zdrowia, które zostawione zostało na boisku. Byliśmy skazywani na srogą porażkę, a postawiliśmy się mocnej ekipie z dużym "wkładem". Nie jedna drużyna w Jaśle polegnie.

Szacunek dla zawodników, nie poddajemy się bo wiemy, że nie jesteśmy słabi.
Za tydzień po zwycięstwo! Nafta!!
Skład: Socha - Wolański, P. Kielar [C], Marszał, Lula - Mackoś, R. Praszek, Pilawski, Kludacz - Frużyński, D. Praszek oraz Szydło, Dubis, Rudziński