Outsider kolejnym rywalem

Jesteśmy poza połową ligowych zmagań w rundzie jesiennej. Tabela powoli się krystalizuje i dzieli na połowy. Pierwsza to drużyny walczące o promocję do wyższej ligi, zaś druga część tabeli to ekipy walczące o zachowanie ligowego bytu.

Przed nami mecz z zespołem Jasiołki Szebnie. Z tą drużyną Nafcie nigdy nie grało się łatwo, lekko i przyjemnie. W poprzednim sezonie przegrywamy u siebie 2:3, mając zdecydowaną przewagę i nie wykorzystując dogodnych sytuacji. Wiosenne spotkanie to dominacja naszej drużyny i pewne 0:3 na wyjeździe.

Nasz niedzielny rywal ma na swoim koncie jedno "oczko" zdobyte w meczu z Hankówką. Przed sezonem do Kołaczyc odszedł najlepszy strzelec Jasiołki, Artur Stefanik. Widać w tym sezonie, że gościom zdecydowanie brakuje tego bramkostrzelnego napastnika.

W naszej drużynie są braki kadrowe na ten mecz. Nie zagra na pewno M.Harsze - za nadmiar żółtych kartek musi opuścić jedno spotkanie. Nieobecni na meczu będą Kludacz i Kozielec. Niepewny jest występ Hadały, który od meczu z Odrzykoniem boryka się z urazem pleców.

Celem na ten mecz jest komplet punktów i umocnienie się w górnej stawce tabeli w rundzie jesiennej. Swoje mecze ligowe rozgrywają między sobą drużyny z czołówki: jak choćby spotkanie ekip Iwli i Odrzykonia, Osieka Jasielskiego z liderem ze Świecan czy Niegłowic z Glinikiem.

Początek meczu o 11 na boisku w Chorkówce. Zapraszamy na to spotkanie, które poprowadzą: Zaremba, Gumienny, Rymarczyk Kon.