Odrzykoń czeka na "ZamczyskoArena"

Najbliższa niedziela dostarczy kibicom amatorksiej piłki kolejne emocje. Po ostatnim domowym remisie z Łękami Dukielskimi udamy się do Odrzykonia by tam rozegrać spotkanie 11 kolejki A klasy.
Zamczysko to nam bardzo dobrze znany rywal. W ostatnich sezonach graliśmy ze sobą dość często. Choć spotkania przeważnie były wyrównane, to drużyna gospodarzy ma lepszy bezpośredni bilans. Warto przypomnieć ostatnią kampanię, w której przywieźliśmy z wyjazdu punkt remisując 2:2, a u siebie przegraliśmy 2:4, choć druga część spotkania toczyła się pod nasze dyktando. Mecze z Odrzykoniem to dla kibiców nie lada gratka. Każdy może liczyć na dobre widowisko. Każdy z zawodników wie o co gra i na pewno nie odstawi nogi.
Zamczysko w ligowej tabeli plasuje się wysoko, zajmując 4. miejsce z dorobkiem 19 punktów. My natomiast z 8 oczkami sklasyfikowani jesteśmy na 12. miejscu. Choć pewnie wielu wróży porażkę Nafty, to w ostatnich 3 meczach pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. 3:0 z Bieździedzą, pechowe 0:1 z liderem i 1:1 z Łękami świadczą, że złapaliśmy dobrą formę.
Dodatkowym smaczkiem może być fakt, że naprzeciw siebie między słupkami staną obecnie dwaj przyjaciele ze szkolnej ławki.