IV Kolejka. Liwocz Brzyska. Mecz drużyn niepokonanych na wiosnę.

Po pechowym remisie ze Święcanami zostały już tylko wspomnienia. Zaś przed nami bardzo trudny mecz na własnym stadionie. Przeciwnikiem będący nieco niżej w tabeli ligowej od nas Liwocz.  W rundzie jesiennej ulegliśmy w spotkaniu wyjazdowym 1-2. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Cieśluk a samobójcze trafienie zaliczył Pilawski.

Goście bardzo dobrze weszli w rundę wiosenną notując dwa zwycięstwa i jeden remis. W pierwszej kolejce zremisowali bezbramkowo z Dębowcem. Druga kolejka to zwycięstwo 4-3 na stadionie w Święcanach. W trzeciej serii gier wyższość ekipy Liwocza musiały uznać Łęki Dukielskie, które przegrały 3-1 i w trzech pierwszych meczach mają tylko trzy oczka na koncie. Widać, że Brzyska będą trudnym rywalem.

W naszej drużynie widać było po meczu złość bo mimo iż prowadziliśmy grę i mieliśmy więcej sytuacji nie wykorzystaliśmy przewagi i goście pojechali do domu z celem jaki sobie obrali przed meczem.

Miejmy nadzieję, że przyjezdni nie przyjadą tylko się bronić a zagrają otwarty futbol i obejrzymy ładne dla oka widowisko.

Nasz zespół przechodzi lekki kryzys kadrowy. Na najbliższy mecz trener nie będzie miał do dyspozycji ma pewno wyeliminowanych z powodów zawodowych Czai i Buczyńskiego. Niepewny jest natomiast udział w spotkaniu Bartka Sobonia, który odczuwa skutki urazu, którego doznał jeszcze w Szebniach. Miejmy nadzieję, że zespół zostanie wzmocniony juniorami, którzy są w dobrej dyspozycji.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziów:

Olbrycht,  Dziekan, Belczyk M.

Początek o 11 na stadionie w Chorkówce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!