Iść za ciosem

W pierwszą niedzielę września nasza drużyna wybiera się do pobliskiego Dobieszyna, gdzie w ramach czwartej kolejki zagra o cenne punkty z tamtejszą Victorią. Obie drużyny są na dwóch różnych biegunach tabeli, ale trzeba pamiętać, że to dopiero początek sezonu.

Victoria w pierwszej kolejce ze zremisowała z solidną ekipa z Niegłowic. Drugi mecz to nieznaczna przegrana 2-1 w Brzyskach. Z obiema drużynami grała także Nafta więc wiemy na co stać te zespoły. W trzecim meczu gospodarze niedzielnego spotkania byli jednoznacznie słabsi od spadkowicza z Osieka Jasielskiego i przegrali 2-5. Według tabel z sezonu 2015/2016 naszym przeciwnikiem w tym meczu powinna być drużyna Nieplanki Nieplanki. Ta drużyna jednak niespodziewanie nie zgłosiła się do rozgrywek klasy "B" na ten sezon a jej miejsce zajęła zdegradowana wcześniej Victoria Dobieszyn.

W naszej ekipie na pewno zabraknie bramkarza Kamila Hadały, nie powinno być więcej braków kadrowych w porównaniu z meczem przeciwko Liwoczowi.

W poprzednich sezonach drużyna Victorii kolokwialnie mówiąc nam "leżała" i nie mieliśmy większych problemów, żeby w meczach z tą ekipą zdobywać punkty. Jednak ostatnia historia naszych pojedynków nie ma teraz żadnego znaczenia, bo liczy się tylko to co wydarzy się w niedzielne popołudnie w Dobieszynie. Początek meczu o godz. 14, zbiórka o godz. 13. Zapraszamy wszystkich kibiców!