III Kolejka Serie "B"- Standart Święcany

W niedzielę 23 sierpnia nasz zespół uda się na daleki wyjazd do Święcan by zmierzyć się z miejscową drużyną w meczu o mistrzostwo Klasy B. W naszym zespole na pewno zabraknie kontuzjowanego w ostatnim meczu Adama Kielara. Poza tym osłabieniem skład personalny powinien wyglądać podobnie jak w pierwszych dwóch meczach. Piłkarze Nafty będą chcieli zmazać plamę z ostatniej potyczki z Jasiołką Szebnie gdzie ulegliśmy 2-3. O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć i sprawić żeby bardzo długo nam się taki drugi mecz nie zdarzył.

O naszym niedzielnym rywalu wiemy niewiele. Drużyna przez ostatnich kilka lat grała w C klasie. Natomiast obecny sezon jest ich trzecim na poziomie Krośnieńskiej Klasy B.  Poprzednie rozgrywki nasz najbliższy rywal zakończył na 7 miejscu. Drużyna zdobyła 35 pkt strzelając 48 bramek i 55 tracąc. Drużyna wygrała 10 meczów, zremisowała 5 i przegrała 9. Zawodnicy Standartu podobnie spisywali się na swoim boisku jak i na boiskach innych drużyn. Przez to ciężko wskazać gdzie gospodarze niedzielnego spotkania czują się lepiej.

Spotkanie na tą chwilę nie ma faworyta, najważniejsza okaże się dyspozycja dnia. Mamy jednak nadzieję, że to piłkarze z Chorkówki pokażą, że potrafią grać w piłkę i wrócą z dalekiego wyjazdu z tarczą i w dobrych humorach.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13 na stadionie koło szkoły w Święcanach.

Wyjazd na mecz około godziny 11:40 spod klubu, busem. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.