III kolejka i najciekawszy mecz tej serii zmagań

Zapowiada się ciekawy mecz - bez wątpienia można przewidywać, że jutro tak będzie, bo do Chorkówki, uznawanej przez drużyny grające w B klasie za "ciężki teren", przyjeżdża Liwocz Brzyska, czyli ekipa, która wygrała swoje dwa dotychczasowe mecze.

Oba te spotkania drużyna gości rozgrywała w roli gospodarza.

Pierwszy mecz to wygrana nad Spadkowiczem  z Osieka Jasielskiego 4-1. Drugi mecz to jest wygrana z Dobieszynem  2-1. Drużyną która formalnie spadła  z "B" klasy ale uratowało ich wycofanie się  Niepli z rozgrywek.

W Poprzednim sezonie mecze z Liwoczem nie należały do łatwych. Porażka na wyjeździe i tylko remis u siebie. Goście dobrze weszli w sezon notując pełną pulę w dwóch pierwszych kolejkach.  Jednak mecze u siebie a na wyjeździe to dwie różne sprawy,  szczególnie na tym poziomie rozgrywek. Nafta od 4 października  2015 roku przegrała tylko dwa spotkania. Pierwsze to porażka w zaległym meczu z  Łękami Dukielskimi  a druga to kompromitacja z ekipą Hankówki.  Chcąc walczyć o najwyższe cele musimy być w pełni skoncentrowani i walczyć o liczbę punktów gwarantujących promocję.

Na mecz  z Brzyskami powinni być wszyscy,  którzy są dostępni do gry.

Emocji nie powinno brakować, serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, którego początek zaplanowano standardowo na godzinę 11.

Nafta do boju!!!!